Ödeme Seçeneği;

- Banka Havalesi ile ödeme ( %5 indirimli)

- Kargo ile kapıda ödeme (Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme)

- Kredi kartı ile ödeme için www.ilsadekor.com 'dan taksitli alış yapabilirsiniz.

  

 

Kargo ve Teslimat Bilgileri

 

elektronikklozet.com’dan yaptığınız alışveriş ve verdiğiniz siparişlerin teslimat süreci, verilen siparişlerin takibi, kargo ücreti ve diğer sipariş bilgileri bu sayfada yer almaktadır.

 

Siparişlerinizi,

*    sipariş formu sayfamızdan,
*    e-mail
*    telefon ile verebilirsiniz. . 

Sipariş formu için TIKLAYINIZ   

  

 

Kargo Ücreti Ne Kadar

2 Adet ve üzeri Elektronik Klozet kapağı alışverişlerinizde kargo ücreti firmamıza aittir!


Siparişim Ne Şekilde Teslim Edilecek?

Sipariş formu, e-mail yada telefon ile verdiğiniz siparişiniz telefon ile onayı alındıktan sonra ürününüz gün içinde hazırlanarak Kargo’ya teslim edilir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. 

  

Siparişim Ne Zaman Adresime Teslim Edilecek?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için ortalama 1-2 günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.  

Kargo teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu UPS Kargo  "Sipariş Takibi" kısmından takip edebileceksiniz.

  

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle Kapıda Ödeme Seçeneği ile alışveriş yaptıysanız kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz

 

Kapıda Ödeme Yapmak İstersem Ne Yapmam Gerekir?

Kapıda ödeme ile alışveriş yapmak isteyen müşterilerimizin sipariş verirken kapıda ödeme yapmak istediklerini belirtmeli ve kendilerine ulaşılabilecek bir sabit numara vermelidir.

 

               Kapıda Ödeme Sistemi

               Şuanda 2 adet ve üzeri Elektronik Klozet Kapağı siparişlerinizde ücretsiz kargo geçerlidir

·    Siparişiniz onaylandıktan sonra ürün kargoya aynı  günü içerisinde verilmektedir.·                 

·    Kapıda nakit olarak ödeme yöntemi kredi kartı ile veya havale ödeme yöntemine kıyasla daha  ekonomiktir, siparişinizi tamamlarken seçenekleri karşılaştırıp seçiminizi yapabilirsiniz

·    Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyit alınacaktırTeyit alınamaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktırGüvenlik nedeni ile yapılacak görüşme kayıt altına alınabilmektedir.

·    Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde müşterinin kargoyu teslim almadan cayması durumunda, müşteri gidiş ve dönüş kargo bedelini ödemekle yükümlüdür.

·    Ödeme işlemleri tamamlanması ardından, sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz UPS kargo görevlisi tarafından teslim edilecektir

·    Kapıda Nakit Ödemeler sadece UPS Kargo kargo ile gönderilmektedir